embodied DESIRE

Za pomocí pohybové praxe Open Floor budeme naslouchat našemu tělu, šeptáni naší mysli a stále se měnícímu proudu emocí, abychom rozpoznali, co nás podporuje co si přejeme udržovat a posílit.

Díky pohybu, se postupně dostaneme na místa zapomenutá nebo vyprahlá.

Podíváme se na 4 oblasti našeho života se záměrem revidovat a případně propustit.

Vytvoříme bezpečný prostor, kde vše co vyvstane je vítáno. Budeme sdílet své poznatky abychom objevili své opravdové touhy.

Při pohybu s tím vším, budeme hluboce naslouchat sami sobě a tančit naše touhy i přáni ostatních a celého světa.

Tato dílna je pro všechny. Nejsou zde žádné kroky k naučení, ani zde nemůžete udělat nic špatně.

Připojit se může každý a noví tanečníci jsou vítání.

DATUM: 27.11. - 29.11.

MÍSTO KONÁNÍ: ČESKÉ BUDĚJOVICE - studio Prostor

CENA: při včasné rezervaci do 21.10: 2700-,Kč poté 3100-,Kč

Na dílnu je nutné se předem přihlásit, poté obdržíte pokyny pro platbu.

Časy konání

Pátek: od 18.00 do 20.30

Sobota: od 11.00 do 18.00

Neděle: od 11.00 - 17.00

"Potřebujeme vášeň, díky které se cítíme naplno živí, vtaženi do života. Potřebujeme také vizi, abychom vášeň naplnili."

Danielle LaPorte

Tato dílna je pozvánkou k představivosti a realizaci nadějí a tužeb v blízké budoucnosti, pro příští rok, nebo další dekádu našeho života či dál.


Tamara Romaniuk je akreditovaná lektora Open Floor, životní kouč, vizuální umělkyně a trenér mindfullness (bdělá pozornost). Dokončila studium the Power of Awareness training from University of Califonia-Berkeley, Greater Good Science Center and ATI .

Měla štěstí, když své studium mohla započít Gestalt Awareness, které inspiruje jeji další aktivity a stává se praxí v jejím životě. Vede dílny Open Floor, pohybové lekce a individuální somatické sezení v Berlíně a v zahraničí. Jeji vášní je vnášet umění a kreativitu do každodenního života. Více informací o Tamaře a její práci: www.tamararomaniuk.com