Letní setkání Lipno

26.-27.8.2021


čtvrtek 26.8. a pátek 27.8

čtvrtek 18.30 do 20.30

pátek 9.30 - 11.30


Přihlaste se prosím na email či telefon.

olivamakova@gmail.com , 777299501Záměr je posílit naši integritu a vědomí sebe sama na cestě k seberozvoji a harmonickému životu.

Petr Vašák - Božský dech

Petr Vašák https://aletheiacz.wixsite.com/therapy 

Dechová technika BOŽSKÝ DECH:

Objevte sílu vašeho dechu a dostaňte se pomocí něj do rozšířených stavů vědomí.

Jde o terapii s komplexní pokročilou dechovou technikou, optimalizující Vaší mysl, tělo a duši, díky které objevíte sílu, kouzlo a obrovský potenciál vašeho dechu. Jde o opakování sérií dechových technik kombinovaných s vedenou meditací a intenzivní hudbou (muzikoterapií), které ve Vás probouzejí a odkrývají Váš plný lidský potenciál a manifestují lásku, harmonii, štěstí a hojnost. Je to cesta k opětovnému spojení se svou Duší, svým skutečným já a Vaší vnitřní inteligencí a srdcem. Je to návrat do přirozeného stavu Bytí - vděčnosti a jednoty.

Petr Vašák

Pevně věřím, že duchovní rozvoj a transformace jedince je nejen nejjednodušší a zároveň nejúčinnější metodou k léčbě a poznání svého opravdového "Já", ale je to také jediná cesta, jak pomoci celému lidstvu a situaci na planetě. S naší pomocí můžete najít to nejlepší řešení pro vaši cestu a vstoupit do proudu štěstí, svobody, harmonie, světla a lásky - do přirozeného stavu Bytí. Spojte se se svým srdcem a Duší, najděte své skutečné já a odkryjte váš plný lidský potenciál.


Termín

čtvrtek 26.8. od 18.30 do 20.30

pátek 9.30 - 11.30

Cena za jedno setkání 550,-Kč

Lze se zúčastnit jen jednoho setkání nebo obou.


Přihlášení: olivamakova@gmail.com 777299501

,,Kdykoli se lidé spojí za účelem léčení, dělají práci Boha. 

Láska vyplní prostor a pomáhá dosáhnout cíle.,,  

Gary Craig