PROŽITKOVÝ VÍKEND U JEZERA

Připravili jsme pro Tebe kreativní a regenerační program s intuitivním tancem, hlasovými hrátkami, bubnováním, základy masáží a saunováním na Šumavě u Lipenského jezera. Těší se na Tebe Olí a Davído.

Záměr pobytu je setkat se v kruhu a pohodové atmosféře. Načerpat síly a poznat sebe i ostatní skrze společné prožitky zase o něco více.

Miluješ volný tanec, experimentování s hlasem, bubnování, masáže, nebo Tě láká je zažít? Pak je víkend u Lipenského jezera a krásné přírody v jeho okolí přímo pro Tebe. 

Často potkáváme muže a ženy, kteří hledají partnera a říkáme si, jak je možné, že tak skvělý člověk nemá vztah. Setkání, která pořádáme, vždy navštěvují milí a krásní lidé. Věříme, že tentokrát tomu nebude jinak. A tak je tento jezerní víkend příležitost i pro Tebe, kdo hledáš partnera/partnerku. Především muži jsou velmi vítáni :)


Co spolu zažijeme: 

💃 Intuitivní tanec - ponoříme se do sebe, uvolníme a ukotvíme v těle. Protáhneme, procítíme a zvědomíme tělo. Potkáme se se sebou i navzájem. Napojíme se na lehkost, plynutí a spočineme v sobě.

🗣 Hlasové hrátky - přirozený hlas vychází z přirozeného dechu a postoje těla. Hravou formou budeme zkoumat přirozenou polohu našeho hlasu, improvizovat, zkoušet vzájemný souzvuk a jejich účinky na naše tělo a pocity. To vše bez pěveckých ambicí, čistě pro radost a uvolnění hlasového projevu a překonání častých bariér při zpěvu a hlasovém projevu.

🥁 Společné bubnování na šamanské bubny a zkoumání zvuků dalších přirozeně znějících nástrojů (80 cm pow-wow indiánský buben, HAND PAN, SUNDRUM, tibetské misky, zvonkohry koshi, píšťaly koncovky) - ve společném kruhu budeme tvořit a zkoumat různé rytmy a souzvuk - rytmus srdce, na bubny "zadivočíme" nebo se oddáme jemným a relaxačním zvukům tibetských misek, hand panu, zvonkoher a sundrumu. 

💆‍♀️ Základy masáží - naučíme se jemnému doteku a základům masáže. Na sobě i navzájem. Masírovat budeme přes oblečení (pokud se individuálně s masážním partnerem nedomluvíš jinak). 

🛀 Saunování - k dispozici pro sebe budeme mít přímo v místě konání finskou saunu (suché teplo, 80-90°C). Sauna proběhne zvlášť pro muže a ženy.

😏 Předchozí zkušenost s tancem, zpěvem, bubnováním, masážemi nebo saunováním není nutná. Vše bude dobrovolné a vedeno citlivě a s respektem ke každému z nás.


Kdo Tě bude provázet?

Žena a muž v lásce k sobě navzájem, manželé, milovníci života, tance, hlasu, rytmu, zvuků, doteku, přírody: 

💁‍♀️ Olí alias Olga A. Cháb Makovecká, Ba (Hons)

💃  Tanec - akreditovaný lektorský výcvik mezinárodní taneční školy Open floor

🗣  Autoterapie hlasem - 10 let studia u Feng Yün Song, Trio Dereva - rodinné vokální trio, Frymburský pěvecký sbor

💆‍♀️ Rekondiční a relaxační masáže, Biodynamické masáže, výcvik kraniosakrální terapie


🙃 Davído alias RNDr. David Cháb, Ph.D.

🥁 Workshopy bubnování vede již 12 let a baví ho to čím dál víc. Tyto hudební hrátky s ním v rámci 900+ workshopů absolvovalo a bylo spokojeno více než 18 000 účastníků po celé ČR: MŠ, ZŠ, firmy, festivaly, svatby, domovy seniorů, stacionáře, letní pobytové tábory, neslyšící - ano bubnovali jsme i s nimi :)

💆‍♀️ Masáže zakusil ze všech možných stran: 

1) Jako někdejší "zádový pacient" a tedy velmi dobře ví, co v zádech člověk, který přichází na masáž, cítí a nebo by raději ani necítil. 

2) Jako masér, kterým se stal před 17 lety právě poté, co si uzdravil vlastní záda cvičením.

3) A také masáže nějakou dobu vyučoval jako lektor (dnes největší masérská škola v Čechách Dexter Academy). 


Ubytování

3-4 lůžkové apartmány s výhledem na jezero (600 Kč/noc), 

nebo na matracích ve vlastním spacáku v sále (350 Kč/noc).

Stravování:

Stravování je řešeno individuálně.

V ceně pobytu je jedno teplé jídlo, oběd, vydatná polévka nebo jiné vegetariánské jídlo. V okolí jsou další možností v podobě místních restaurací. Lze si také nakoupit a připravovat vlastní jídlo v apartmánu. 

Cena:

Při přihlášení do 28. září 2022: 3000,- Kč

Poté a na místě: 3600,- Kč (sleva 10%=kód při rezervaci: Last Minute)

Pro závazné přihlášení uhraď prosím zálohu 1000,- Kč na účet č. 2500415519/2010 a do zprávy pro příjemce uveď: JEZERO + své jméno.


KDY: 7. - 9. října 2022

KDE: LIPNO NAD VLTAVOU,

REZIDENCE CLUB CANADA,

www.clubcanada.eu

KONTAKT: Olga A. Cháb Makovecká, 777299501, olivamakova@gmail.com


Přidáš se k nám? Klikni na tlačítko a pošli nám na sebe kontakt pro přihlášení.