Kalendář akcí 


Láska, vztahy, jedinečnost

Prameny Života - slunovratový LIP na Lipně

21.-23.6. 2024

S velkou radostí Vás již po deváté zveme na krásné místo – do Lipna nad Vltavou – tentokrát na třídenní seminář Prameny Života – LIP na Lipně . Společně vytvoříme prostor pro to, abychom do našich životů a vztahů vnesli více lásky, radosti a respektu a zároveň se více uvolnili do vlastní jedinečnost – do toho, kým jsme se narodili, kdo jsme.


Festival Jeden tanec
8. - 11. srpna 2024 centrum Živá voda

Již po sedmé vás zveme na festival svobodného vědomého tance, který je oslavou pestrosti pohybu, proměn vědomí a komunity, jež podporuje a inspiruje.


Více informací na www.jedentanec.cz 


ODHALENÁ DUŠE - 16. - 18. srpen

Mnoho z vás ví, že tanec je více než zábava či sociální aktivita. 

Že tanec může být léčebným katalyzátorem hlubokých procesů. A dokonce nám může odhalit mystérium bytí - mystérium života. Ve vnitřním prostoru tance, kde máme možnost odložit svá brnění a masky začínáme chápat to, co se děje / procesy, které se odehrávají v našich tělech, srdcích a duších. Není již co skrývat, odhalujeme kým jsme, co cítíme, jak fungujeme. Propojujeme se se svou duší.

Chcete být o akcích informovaní mailem? 

Napište mi, ráda Vás osobně pozvu.

Těším se na setkání

,,Jsem šťastná, když mohu vytvořit prostor, ve kterém se lidé mohou spojit s vlastní radostí, emocemi a tělem, propojit se společně a cítit opět lehkost života,, O.M.