Kalendář 

Pondělní ladění v Českých Budějovicích

tzv. vtělení či ztělesňění je základem pro vědomý pohyb a zpřítomnění se do toho co je teď. Je to úlevný přesun s ,,mysli,, do uvědomování si a prožitku tady a teď.

více info: tanec Budějce


TANEC V ČESKÉM KRUMLOVĚ začínáme 14.4

Svobodný tanec je  prostor setkávání a má mnoho vrstev pro každého tanečníka. Humor, zvědavost a práce s tělem a dechem je jen drobný výčet toho co nás v tanci čeká.Lekce jsou otevřené všem, můži a ženy, začátečníci i zkušení, ani věk není překážkou, protože to, kam v tanci půjdete je vždy volba tanečníka.

Zkušebna městského divadla Český Krumlov 

od 19 do 21h vstupné 250,-Kč

registrace předem viz kontaktyŽENSKÝ KRUH -  18.5.2022 - 1za 14dní


živoucí společenství žen, setkání na podporu, sílu a jemnost nás žen. Setkání jsou otevřena ženám všech generací. Otevíráme zde různá tématá, co nás v životě trápí, inspirují a jsou pro pro nás důležitá. ŽENA JE ŽIVOT a proto by si měla dopřát čas pro sebe v kruhu ostatních žen, ŽENA JE LÁSKA a chceme-li lásku dát, je důležité ji mít dostatek pro sebe.

ŽENSKÉ KRUHY


HODNÁ HOLKA NOVÝ TERMÍN 28.5.2022 LIPNO

Přestaň se snažit dělat šťastné úplně všechny, nejsi čokoláda.

POKRAČUJÍCÍ OTEVŘENÝ SEMINÁŘ pro ŽENY

NA TÉMA: souvislost mezi potlačenou agresivitou a vymezení si osobních hranic, umění říci NE, vztahy jako zrcadleni.  JAK PRACOVAT SE STRACHEM, JAK NAVÁZAT LÁSKYPLNÝ VZTAH SE SEBOU.

více info HODNÁ HOLKA

LEKTORKA IVA ALIANA BENDOVÁ "LÉČIVÁ SÍLA PŘIJETÍ"  
konstelaně meditační seminář s Hanou Říhovou 

03.06.2022  17 h- 21 h, Lipno nad Vltavou

Přijetí, opak boje, je akt pokory. Zmenšením se - pokorou - přijetím - rosteme. Přijetím svých stínů, emocí, každé situace, krize, bolesti, ne-moci, minulosti, odpovědnosti, smrti... se otevíráme ŽIVOTU, uvolnění, změně, důvěře, plynutí, vnitřnímu míru, lásce, radosti a poznání, kým...
Více zde: https://www.cestyksobe.eu/kalendar-akci/

vstupné 500Kč 

registrace předem viz kontakty

Chcete být o akcích informovaní mailem? Skvěle, napište mi, ráda Vás osobně pozvu.

Těším se na setkání

,,Jsem šťastná, když mohu vytvořit prostor, ve kterém se lidé mohou spojit s vlastní radostí, emocemi a tělem, propojit se společně a cítit opět lehkost života,, O.M.