Kalendář akcí 


Festival Jeden tanec
8. - 11. srpna 2024 centrum Živá voda

Již po sedmé vás zveme na festival svobodného vědomého tance, který je oslavou pestrosti pohybu, proměn vědomí a komunity, jež podporuje a inspiruje.


Více informací na www.jedentanec.cz 


ODHALENÁ DUŠE - 16. - 18. srpen

Mnoho z vás ví, že tanec je více než zábava či sociální aktivita. 

Že tanec může být léčebným katalyzátorem hlubokých procesů. A dokonce nám může odhalit mystérium bytí - mystérium života. Ve vnitřním prostoru tance, kde máme možnost odložit svá brnění a masky začínáme chápat to, co se děje / procesy, které se odehrávají v našich tělech, srdcích a duších. Není již co skrývat, odhalujeme kým jsme, co cítíme, jak fungujeme. Propojujeme se se svou duší.
Chcete být o akcích informovaní mailem? 

Napište mi, ráda Vás osobně pozvu.

Těším se na setkání

,,Jsem šťastná, když mohu vytvořit prostor, ve kterém se lidé mohou spojit s vlastní radostí, emocemi a tělem, propojit se společně a cítit opět lehkost života,, O.M.

Klíčové je vracet se k sobě a ladit napojení na svůj střed.

Prostor tance, lze také pojmout jako možnost zpracovat to co během dne potkáme, s čím se konfrontujeme a není vždy čas na seberegulační sladění se zpět do rovnováhy.

Zpracovat znamená uvědomit si to, uvidět a vyjádřit to pohybem. V tanci se noříme do zdroje v našem těle, zdroje síly, modrosti a lásky. Když se ponoříme do plného uvědomování smyslů těla, zklidní se šum v mysli a my máme blíž k vědomí, tichu a klidu. Pokud věříme ve vyšší Božství, i toto napojení se stává přístupnější.