Kalendář 

Autoterapie Hlasem & Dechem


Pravidelný program cvičení pod supervize PhDr. Feng-yűn Song CSc. -zakladatelka programu Autogenní trénink Hlasem & Dechem, Autoterapie Hlasem & Dechem.

Lekce jsou vedené Olí A.Cháb Makoveckou

Program ATHD vychází z: základů tchaj-ťi a čchi-kung, základů zenové meditace, vědomé dýchání pro nezpěváky i zpěváky, vhodný pro každou věkovou skupinu. Jako pravidelná kondiční údržba, prevence, i rehabilitace.

Únor 2023, každou středu od 17h, Lipno nad Vlt.


Pravidelný pondělní tanec v Českých Budějovicích

v ÚNORU se potkáme zatím jen 13.2 od 18.30

svobodný tanec je prostor pro Vás, je to meditace v pohybu, prostor pro setkání se sebou, s dalšíma tanečníkama. Tančíme abychom podpořili proud životní energie v těle, abychom se prodýchali do přítomnosti a mohli kráčet životem s větší lehkostí.

Centrum ELIJANA, RIEGROVA 1816/3A, České BudějoviceKONCERT MICHALA TURKA - 18.2.2023 v Lipně nad Vltavou

Exluzivní setkání s autorksými skladbami umělce a multiinstrumentalisty Michala Turka. Michal nádherně zpívá, umí hrát na kytaru a violoncello a vše dokáže mistrovsky loopovat do líbezných a tanečních smyček.

Setkání potrvá 3h a jeho další části je také improvizovaná hudební tvorba pro spontánní tanec posluchačů a tanečníků.

info


Láska, vztahy, jedinečnost
LIP na Lipně - PODLE WILFRIEDA NELLESE

 17.-19.3.2023 LIPNO NAD VLTAVOU

víkendový pobyt s konstelacemi. 

Proces životní integrace s Martinem Vachuškou.

Je to setkání se sebou, svými bytostnými potřebami, s podobně zaměřenými lidmi, s integrační konstelační prací - Procesem životní integrace - LIP a Svobodným tancem. A také s tím, co chce do našeho života samo od sebe vstoupit ... Navíc se můžete ubytovat přímo v Rezidence Club Canada a užít si nádherný víkend na Lipně.


Chcete být o akcích informovaní mailem? Napište mi, ráda Vás osobně pozvu.

Těším se na setkání

,,Jsem šťastná, když mohu vytvořit prostor, ve kterém se lidé mohou spojit s vlastní radostí, emocemi a tělem, propojit se společně a cítit opět lehkost života,, O.M.