keep in touch

Makovecka Olga, Ba (Hons)

telefon: 602455822, 777299501

č. účtu 1021780725/6100

Facebook - svobodný tanec Lipno

email: info@svobodnytanec.cz


O mě...

JSEM OLGA MAKOVECKA,

narozená v mezinárodní den studentů. Pocházím z Ukrajiny a této zemi fandím. Jsem na jeji patrný vývoj hrdá, stejně tak děkuji i České zemi za poklidné zázemí, odkud mám celou Evropu a jeji poznání na dosah.

Vystudovala jsem ekonomickou školu BIBS. Jsem absolventkou 2 letého studia Míši Sklářové ŠKOLA PŘÍRODNÍ LÉČBY A ČI-KUNG, a již od roku 2008 navštěvuji pravidelně dechové semináře pani Feng Yün Song.

Miluji tanec - vědomý tanec a zpěv. Tanci se věnuji od roku 2015. Absolvovala jsem týdenní pobyty ve Francii se Saryem van Lakervaldem, Open Floor - Ground Floor Lab 2016 ve Vídní, Libido Fundamentals, Azul trilogy a další taneční seberozvojové akce, které navštěvuji nadále. Nyní jsem studentem Open Floor international, kterou plánuji dokončit v roce 2018.

Zpěv je další má přirozenost a tak zpíváme když si to lidé přeji jako hlasové trio Dereva- ukrajinské lidové písně. S kamarádem jsme nahráli i par skladeb elektronické hudby:

Tak něco k poslechu https://bandzone.cz/creatures

Nahrávky uhrajinských lidovek brzy zveřejním také.


RODINA 

Největší díky patří mé rodině, která mě toho naučila nejvíc a poskytla mi nejlepší podmínky pro rozlet do tohoto dobrodružství jménem Život.


Od r. 2017 rozvíjíme rodinný záměr rekonstrukce a vytvoření Rezidence Kienberg -  prostor pro pořádání různorodých kurzů, pobytů a školení.

Další informace https://kienberg.webnode.cz/