SLUNOVRATOVÉ SETKÁNÍ  S TANCEM A BUBNOVÁNÍM

Připravili jsme pro Tebe SLUNOVRATOVÉ setkání s intuitivním tancem, hlasovými hrátkami a bubnováním na Šumavě u Lipenského jezera. 

Těší se na Tebe Olí a Davído.

Setkejme se v kruhu a pohodové atmosféře, načerpejme síly a dopřejme si ponoření se do klidu a do sebe. Letní slunovrat, který nastane 21.6. je začátkem léta s nejdelším dnem a nejkratší nocí. Pojďme PŘIVÍTAT LÉTO v tomto vzácném čase společným tancem, zpěvem a bubnováním.

****

Miluješ volný tanec, experimentování s hlasem, bubnování, nebo Tě láká je zažít? Pak je nedělní setkání u Lipenského jezera a krásné přírody v jeho okolí přímo pro Tebe. 


Co spolu zažijeme: 

💃 Intuitivní tanec - ponoříme se do sebe, uvolníme a ukotvíme v těle. Protáhneme, procítíme a zvědomíme tělo. Potkáme se se sebou i navzájem. Napojíme se na lehkost, plynutí a spočineme v sobě.

🗣 Hlasové hrátky - přirozený hlas vychází z přirozeného dechu a postoje těla. Hravou formou budeme zkoumat přirozenou polohu našeho hlasu, improvizovat, zkoušet vzájemný souzvuk a jejich účinky na naše tělo a pocity. To vše bez pěveckých ambicí, čistě pro radost a uvolnění hlasového projevu a překonání častých bariér při zpěvu a hlasovém projevu.

🥁 Společné bubnování na šamanské bubny a zkoumání zvuků dalších přirozeně znějících nástrojů (80 cm pow-wow indiánský buben, HAND PAN, SUNDRUM, tibetské misky, zvonkohry koshi, píšťaly koncovky) - ve společném kruhu budeme tvořit a zkoumat různé rytmy a souzvuk - rytmus srdce, na bubny "zadivočíme" nebo se oddáme jemným a relaxačním zvukům tibetských misek, hand panu, zvonkoher a sundrumu. 

😏 Předchozí zkušenost s tancem, zpěvem a bubnováním není nutná. Vše bude dobrovolné a vedeno citlivě a s respektem ke každému z nás.

DATUM, ČAS A MÍSTO:

18.6. 2023 neděle 10.00 až 16.00 hod.

V LIPNĚ NAD VLTAVOU, REZIDENCE CLUB CANADA


Kdo Tě bude provázet?

Žena a muž v lásce k sobě navzájem, manželé, milovníci života, tance, hlasu, rytmu, zvuků, doteku, přírody: 

💁‍♀️ Olí alias Olga A. Cháb Makovecká, Ba (Hons)

💃  Tanec - akreditovaný lektorský výcvik taneční školy Open floor a taneční praxe 7let

🗣  Autoterapie hlasem - 10 let studia u Feng Yün Song, Trio Dereva - rodinné vokální trio, Frymburský pěvecký sbor


🙃 Davído alias RNDr. David Cháb, Ph.D.

🥁 Workshopy bubnování vede již 12 let a baví ho to čím dál víc. Tyto hudební hrátky s ním v rámci 1000+ workshopů absolvovalo a bylo spokojeno více než 25 000 účastníků po celé ČR: MŠ, ZŠ, firmy, festivaly, svatby, domovy seniorů, stacionáře, letní pobytové tábory, neslyšící - ano bubnovali jsme i s nimi :)


Ubytování

V místě konání je možnost ubytování v rodinném penzionu, pokud budete potřebovat:

3 lůžkové apartmány s výhledem na jezero (600 Kč/noc), 

nebo na matracích ve vlastním spacáku v sále (350 Kč/noc).

Stravování:

V ceně je lehký domácí oběd, vegetariánská polévka. 

Na místě je také k dispozici káva, čaj a něco sladkého z místní pekárny za poplatek.

Cena:

Při přihlášení do 10. června 2023: 1100,- Kč

Poté a na místě: 1500,- Kč 

Pro závazné přihlášení uhraď prosím zálohu 500,- Kč na účet č. 2901402268/2010 a do zprávy pro příjemce uveď: SLUNOVRAT + své jméno.


KDY: 18. června 2023

KDE: LIPNO NAD VLTAVOU,

REZIDENCE CLUB CANADA,

www.clubcanada.eu

KONTAKT: Olga A. Cháb Makovecká, 777299501, olivamakova@gmail.com


Přidáš se k nám? Klikni na tlačítko a pošli nám na sebe kontakt pro přihlášení.