Moře - aktivní dovolená

Řecko Kythira - poznávací dovolená 

11.6 - 21.6.2024

Pojeď s námi na aktivní dovolenou. Kde kromě moře, koupání a odpočinku, budeme spolu poznávat krásy ostrova a jeho malebná zákoutí a jeho srdečné obyvatele.

Čeká nás společné cvičení na pláži a také svobodný tanec a společný program přímo v malém sálu v penzionu.

CENA a PODMÍNKY ZÁJEZDU

CK INEX - zájezd zajišťuje cestovní kancelář

Cena 17690,-Kč + program 2500,-Kč/osoba

Kapacita 12 osob

cena za 3. osobu ve studiu 2+1:

do 21 let =11900 Kč

nad 21 = 12900 Kč

Cena na osobu zahrnuje - ubytování bez stravy, leteckou dopravu Praha-Lemnos-Kythira-Lemnos-Praha, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta. Vzdálenost z letiště: Kythira (letiště)- Agia Pelagia 17 km

Cena nezahrnuje - případné navýšení palivového příplatku. Povinné příplatky - pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.


Rozpis úhrad: 

1. záloha 30% do 15.3.2024 (5.350,-Kč)

2.Doplatek do 11.5.2024 12.350-,Kč (30 dní před odletem). 

3. 2500,-Kč do 6.6.2024

Přihlásit se lze do konce dubna, je však potřeba udělat předběžnou rezervaci a přihlášení nejpozději do konce března.


PRO KOHO JE TATO CESTA:

pro všechny účastníky mých seminářů, případně i pro jejich rodinné příslušníky.

K dispozici jsou 2-3lůžkové apartmány, takže můžete jet např. i s manželem a dítětem, kdy manžel na dobu našeho programu bude s vašim dítětem.

Budeme mít hodně volna, program je plánovaný 2x za den, na cca 2h. Budou dny zcela volné, nebo pro skupinové či individuální výlety podle domluvy.

Řecko, Kythira, Agia Pelagia 

Ostrov lásky a plodnosti. Kythira nebo také Kythera, řecky Κύθηρα – je jedno z míst, kde se podle bájí z mořské pěny zrodila Afrodita, bohyně lásky

Rozloha ostrova je 299 km2 a nachází se zde zhruba 4 000 obyvatel. Je to tedy menší ostrov, který považuji za turismem velmi málo dotčený.

Letovisko Agia Pelagia bylo vybudováno kolem roku 1980 a po dobu několik let bylo hlavním přístavem na Kythiře. 

Letovisko je blízko mnoha plážím. V blízkosti se také nachází Jeskyně Sv. Sophie, Venušina jeskyně nebo vesnička Potamos.

VYRAZÍME SPOLEČNĚ na průzkum ostrova a výlety po okolí. Navštívime vesničku Mylopotamos, kde je originální herbalistický obchůdek s přírodní kosmetikou a kouzelná zákoutí.

Navštívime tradiční nedělní trhy ve vesnici Potamos.

Potamos je tradiční vesnička, jedna z největších na ostrově Kythira (500 obyvatel). Potamos doslova znamená řeku a je to vesnice charakterizovaná bohatou vegetací. Nachází se na severu ostrova, sedm kilometrů od Agia Pelagia a dvacet kilometrů od Chory (město Kythira). Každou neděli je zde na náměstí v kostele tradiční mše, a místní trh, kde se prodávají převážně místní zemědělské produkty, jako je olivový olej, sýr, med, fíky a džemy. Více informací o možnostech výletů dostaneme od delegáta a na místě rozhodneme o naší společné cestě.


UBYTOVÁNÍ Penzion Pelagia Beach

Poloha: Penzion Pelagia Beach je obklopen květinami, leží 100m od moře a 180 m od pláže v letovisku. 

Hned u ubytování (100 m) je vstup do moře. 

V penzionu se nachází recepce s wi-fi připojením zdarma. Jsou dva typy ubytování, studia s výhledem na moře a studia bez výhledu na moře. Pro nás jsou rezervovaná stuidia s výhledem na moře.

Vybavení pokoje Moderní studia pro 2–3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, TV, vysoušečem vlasů, trezorem zdarma, klimatizací za poplatek balkónem/terasou.

Stravování: vlastní strava

Studia pro 2-3 osoby s kuch.koutkem, bez stravy.


Prostor na tanec, sdílení a případné konstelace podle situace = se budou konat v původní snídaňové místnost, kterou budeme mít pro náš společný program.

Penzion leží 100m od moře a 180m od pláže v letovisku


PŘIHLÁŠENÍ:

olivamakova@gmail.com

777299501

napište mi a domluvíme se co vše je k přihlášení potřeba. Prosím o včasné přihlášení kvůli rezervaci pro Cestovní Kancelář.